aboutus

Üretim hattı

Şirketimiz, müşterilerin ihtiyaçlarına göre özel üretim hatları için ekipman geliştirebilir, tasarlayabilir ve üretebilir, eksiksiz çözümler sunar;Kaliteye bağlılık, kalite önceliği; tasarım, satın alma, imalat, üretim, kurulum ve satış sonrası hizmetler vb. tüm süreçleri kapsar. Teknolojide en ileri, konfigürasyonda en makul, kalite açısından en üstün olanı gerçekleştirmek için elimizden geleni yapıyoruz ve maliyet açısından en ucuz.Birinci sınıf ürün kalitesi elde ederek ISO9000 kalite sisteminin gerekliliklerini kesinlikle takip ediyoruz.

Wuxi Huadong Electric Industrial Furnace Co., Ltd'yi ortak olarak seçmek, güven ve garantiyi seçmek anlamına gelir ve düzeltme seçimi, taahhütlerinizin sorunsuz çalışması ve yatırımınızın güvenilir geri dönüşü için bir güvencedir.
Wuxi East China Furnace Co., Ltd, ziyaret ve rehberlik için yurtiçinden ve yurtdışından arkadaşlara içtenlikle hoş geldiniz.

Wuxi Huadong Industrial Electrical Furnace Co.,Ltd. fabrika üretim hattı 0Wuxi Huadong Industrial Electrical Furnace Co.,Ltd. fabrika üretim hattı 1Wuxi Huadong Industrial Electrical Furnace Co.,Ltd. fabrika üretim hattı 2Wuxi Huadong Industrial Electrical Furnace Co.,Ltd. fabrika üretim hattı 3

Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Mr. Sun
Tel : +86 18888042222
Faks : 86-510-83786308
Kalan karakter(20/3000)