aboutus

Şirket profili

Firmamız, Şanghay Pudong Uluslararası Havaalanı'na sadece 2,5 saat sürüş mesafesinde, Jiangsu Province, Wuxi'nin kuzeydoğusunda bulunmaktadır ve trafik çok uygundur.

Wuxi Huadong Endüstriyel Fırın Co, Ltd bilimsel araştırma ve geliştirme, mühendislik tasarımı, sistem entegrasyonu, ekipman montajı ve satış ve hizmetleri entegre kapsamlı bir girişimdir. Firmamız 1989 yılından bu yana çeşitli demir dışı metal ve ısıl işlem döküm üretim hatları imalatı adamıştır.

Demir dışı metal döküm firmamız tarafından verilen üretim hatları kategori, şartnameler ve tiplerde eksiksizdir; çoğunlukla bakır ve bakır alaşımları dahil olmak üzere metalleri dökme yeteneğine sahip olup, ayrıca magnezyum, alüminyum ve çinko gibi demir dışı metallerle de ilgilidir. Döküm modları yatay sürekli döküm, dikey döküm ve yukarı döküm; Üretim hatlarımızı kullanan müşteriler, tabaklar, şeritler, çubuklar, folyolar, tüpler, çubuklar ve şekiller olmak üzere 8 ana kategoriyi de içeren net şekle yakın boyutlar ve şekiller bölümlerine sahip kütük ürünler alabilirler. Isıl işlem ekipmanları, kuyu tipi, kutu tipi, boji-ocak tipi, çan tipi, koruyucu atmosfer tipi, vakumlu parlak tip, güçlü konveksiyonlu sirkülasyon tipi vb. Gibi çok sayıda elektrik dirençli fırın veya kombinasyon içermektedir. Üretim hatları ve döküm hatları için Isıl işlem ekipmanları, firmamız ayrıca yedek parçalar (fırın kabukları, erime olukları, su ceketi, demir çekirdek, kristalleştirici, özel refrakter, sıcaklık ölçüm cihazları, transformatörler, reaktörler, elektrik direnci ısıtma elemanları ve mekanik parçalar vb. Çeşitli sağlayabilir .); Firmamız ayrıca boru, çubuk ve şekillerin yanı sıra hurda metal balya makineleri için çekme değirmenleri ve soğuk haddehaneleri gibi soğuk işleme ekipmanlarını sağlayabilir.

Firmamız, müşterilerin ihtiyaçlarına göre özel üretim hatları için ekipman geliştirebilir, tasarım yapabilir ve üretim yapabilir, çözümlerin komple hizmetini verebilir; Kalite taahhüt edilen kalite önceliği, tasarım, satın alma, üretim, üretim, kurulum ve satış sonrası hizmetler gibi tüm süreçleri kapsar. En gelişmiş teknolojide, yapılandırmada en makul, en üstün kalite ve en iyi şekilde gerçekleştirmek için elimizden geleni yapıyoruz. En ucuz maliyet. Biz kesinlikle birinci sınıf ürün kalitesi elde, ISO9000 kalite sistemi şartlarını izleyin.

Ortak olarak Wuxi Huadong Elektrikli Endüstriyel Fırın Co Ltd'yi seçmek, güven ve garantiyi seçmek demektir ve düzeltme seçeneği, teşebbüslerinin düzgün çalışması ve yatırımınızın güvenilir bir şekilde geri getirilmesi için koruma sağlar.
Wuxi Doğu Çin Fırın Co Ltd samimi ziyaret ve rehberlik için yurtiçinde ve yurtdışında arkadaşlar edilir.

Geçmiş

Wuxi Huadong Industrial Furnace Co., Ltd, bilimsel araştırma ve geliştirme, mühendislik tasarımı, sistem entegrasyonu, ekipman kurulumu ve satış ve hizmetleri entegre eden kapsamlı bir kuruluştur. Firmamız 1989'dan beri çeşitli demir dışı metallerin dökümü ve ısıl işlem için üretim hatlarını profesyonel olarak üretmeye adamıştır.

Wuxi Huadong Industrial Electrical Furnace Co.,Ltd.

 

 

Hizmet

Firmamız tarafından tedarik edilen demir dışı metallerin dökümü için üretim hatları, kategoriler, özellikler ve tipler bakımından eksiksiz olup, esas olarak bakır ve bakır alaşımları dahil olmak üzere metallerin dökümünü yapabilen, ayrıca magnezyum, alüminyum ve çinko vb. gibi demir dışı metallerle ilgili. döküm modları yatay sürekli döküm, dikey döküm ve yukarı döküm içerir; Müşterilerimiz, üretim hatlarımızı kullanarak, 8 ana kategori, yani levhalar, şeritler, çubuklar, folyolar, borular, çubuklar ve şekiller dahil olmak üzere net şekle yakın boyut ve şekillerde kesitlere sahip kütük ürünleri alabilirler. Isıl işlem ekipmanları, kuyu tipi, kutu tipi, boji tipi, çan tipi, koruyucu atmosfer tipi, vakumlu parlak tip, güçlü konveksiyon sirkülasyon tipi vb. Gibi çok sayıda elektrik dirençli fırın veya kombinasyonunu içerir. Döküm üretim hatları ve ısıl işlem ekipmanlarının yanı sıra firmamız ayrıca çeşitli yedek parçalar (fırın kabukları, eritme olukları, su ceketleri, demir çekirdekler, kristalleştiriciler, özel refrakter, sıcaklık ölçüm cihazları, transformatörler, reaktörler, elektrik dirençli ısıtma elemanları ve mekanik parçalar vb.) .); Firmamız ayrıca borular, çubuklar ve şekiller için çekme değirmenleri ve soğuk haddeleme değirmenleri gibi soğuk işleme ekipmanlarının yanı sıra hurda metal balya makineleri vb.

Wuxi Huadong Industrial Electrical Furnace Co.,Ltd.

Wuxi Huadong Industrial Electrical Furnace Co.,Ltd.

Wuxi Huadong Industrial Electrical Furnace Co.,Ltd.

 

Ekibimiz

Wuxi Huadong Industrial Electrical Furnace Co.,Ltd.

Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Mr. Sun
Tel : +86 18888042222
Faks : 86-510-83786308
Kalan karakter(20/3000)